Nezávislý informační portál o bezpečnosti a kvalitě potravin
Novinka - iQSL nyní i jako aplikace zdarma do Vašeho telefonu Stáhnout na Google Play Stáhnout na AppStore

McDonald’s otevírá nový koncept Next. Přinese salátové bary a zeleninové automaty

Záměrem změny celého konceptu světového řetězce McDonald’s je vymanit se ze škatulky nezdravého a levného fast foodu. První restauraci se salátovým barem mohli navštívit v Hongkongu, kde se otevírala. Tento měnící se trend vychází také z reakce na stále větší poptávku po zdravém stravování. Americký řetězec připustil po propadu tržeb, že dosavadní koncept přestává na trhu fungovat.
McDonald’s otevírá nový koncept Next. Přinese salátové bary a zeleninové automaty

Nápad předělat jednu ze svých poboček na salátový bar zkouší realizovat v Hongkongu. Nový tip jídelního konceptu s restaurací McDonald’s Next je moderní variantou americké značky. Zákazníci metropolitního města se tak mohou nově těšit na zdravá jídla. Fastfoodový řetězec začal se svým byznysem v tomto městě poprvé podnikat před čtyřiceti lety.

Zákazníci si nadále mohou v restauraci s novým konceptem zakoupit hamburgery a hranolky s původní receptůrou, zároveň však bude nabídka obohacena o zeleninové automaty a salátové bary. Také interiér nových fastfoodů bude pro pocit kvalitnějšího stravování zmodernizován.

Novinku, kterou budou moci zákazníci vyzkoušet budou salátové bary se samoobslužným kioskem. Lidé tak budou mít možnost namíchat si salát nebo přílohu k hamburgeru podle vlastní chuti a fantasie. Samoobslužný kiosek je v praxi velký, snadno ovladatelný tablet.

Od této změny, kterou řetězec oznámil loni v květnu očekává vrácení do stavu před dobou, kdy mu celosvětově výrazně klesly tržby. Odhaduje, že by se mohl počet zákazníků do roku 2022 zvýšit zhruba o šedesát tisíc na restauraci.

Zdroje informací

Novinky zdarma

Zdarma newsletter s novinkami každý týden do Vašeho emailu

Obaly a značení Etiketomat Biofinder