Nezávislý informační portál o bezpečnosti a kvalitě potravin
Novinka - iQSL nyní i jako aplikace zdarma do Vašeho telefonu Stáhnout na Google Play Stáhnout na AppStore

Celozrnné mouky Babiččina volba ponesou značku Klasa

Vysokou jakost celozrnných mouk značky Babiččina volba potvrzuje získání prestižní certifikace Klasa. Tu uděluje ministr zemědělství těm nejkvalitnějším potravinářským a zemědělským výrobkům.
Celozrnné mouky Babiččina volba ponesou značku Klasa

V současné době se logem Klasa pyšní 9 druhů mouky značky Babiččina volba. Už v roce 2019 si ocenění Klasa odnesly Mouka hladká, hrubá, polohrubá a speciální hladké mouky: dortová, na křehké pečivo a na kynuté těsto. V roce 2021 se k nim přidala Babiččina volba Mouka na pizzu. Dvěma nejnovějšími přírůstky jsou Pšeničná mouka celozrnná a Žitná mouka celozrnná, které mj. obsahují cenné složky obilného zrna (pozn. obal, endosperm a klíček).

Výše zmíněné celozrnné mouky nesoucí označení Klasa potkáte v obchodních regálech v nejbližších měsících.

„Certifikace Klasa je dalším potvrzením, že kvalita je pro nás prioritou. Nejen do celozrnných mouk Babiččina volba pečlivě vybíráme obilí od českých zemědělců z těch nejúrodnějších oblastí. Dále zrno zpracováváme moderní technologií velmi jemného mletí a díky tomu jsou naše celozrnné mouky dokonalou alternativou k hladké pšeničné či žitné mouce, a proto je možné je použít v oblíbených receptech na chleby, bábovky, perníky, koláče nebo třeba palačinky či lívance,“ prohlásil ředitel společnosti GoodMills Česko David Truxa.

Zdroje informací

Novinky zdarma

Zdarma newsletter s novinkami každý týden do Vašeho emailu

Obaly a značení Etiketomat Biofinder